FoRuM-TR_17
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoRuM-TR_17

DEV PAYLAŞIM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vista Codec Package 5.1.2

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Ruh Hali : Vista Codec Package 5.1.2 Mutlu10gp4
Takımı : Vista Codec Package 5.1.2 Fenerbahce
SanaL Hayvan : Vista Codec Package 5.1.2 5aslanwa7ff6iu0dy2
Rap Gücü :
Vista Codec Package 5.1.2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vista Codec Package 5.1.2 Right_bar_bleue

Vista Codec Package 5.1.2 Empty
MesajKonu: Vista Codec Package 5.1.2   Vista Codec Package 5.1.2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 1:09 pm

Vista Codec Package, adından da anlaşılabileceği üzere, Windows Vista işletim sistemi için özel olarak hazırlanmış bir ses-video çözücü paketidir. Çözücüler, bilgisayar ortamında farklı dosya biçimlerine sahip olan ses ve video dosyalarının oynatılabilmesi için gerekli olan ek sistem dosyalarıdır. Microsoft tarafından Windows Vista işletim sisteminin yayınlanması ile çözücü paketlerine sahip olan birçok yazılım üreticisi, çözücü paketlerini Vista ile uyumlu hale getirmek durumunda kalmıştır. Bu yazılım ise temel yapılandırmasını Windows Vista işletim sisteminde gereksinim duyulan ses ve video çözücülerini baz alarak oluşturduğundan Vista için özelleştirilmiş olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Windows Vista işletim sistemini kullanmaya başlayanlar bu çözücü paketini sistemlerine yükleyerek hiçbir sıkıntı yaşamadan tüm ses ve video dosyalarını çalıştırabilirler. Çözücü paketinin içerisinde herhangi bir medya oynatıcı bulunmamaktadır. Paketin asıl işlevi sisteminizde kurulu olan medya oynatıcı yazılımları ile (örneğin; Windows Media Player) sorun yaşamadan tüm medya dosyalarını oynatabilmektir. En çok kullanılmakta olan ses ve video biçimlerini başka hiçbir çözücü paketine gereksinim duymadan açabilmenizi sağlayan yazılımın en önemli özelliklerinden birisi de tümüyle ücretsiz biçimde sunulmasıdır. Yazılımın kapsamındaki bileşenler aşağıda ayrıntılı biçimde sunulacaktır.

Yazılımın Sahip Olduğu Çözücüler, Filtreler ve Diğer Araçlar

AC3filter

Dscaler

FFDshow

Gabest Bileşenleri

Haali

Quick Time

Real Media

DirectShow_Enum

Hızlandırma Araçları

Softella_FM

Gspot

XViD

Önemli Uyarı : Yazılımın üreticisi tarafından yapılan uyarıya göre; yazılımını herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmeniz için, sisteminize yüklemeden önce, daha önce sisteminize kurduğunuz diğer çözücü paketlerini kaldırmanız gerekmektedir.

NoT : Vista Codec Package yazılımı yalnızca 32bit desteği vermektedir.

link

http://www.inndir.com/Vista_Codec_Package-39094i.html
https://forum-tr-17.ace.st

Vista Codec Package 5.1.2
1 sayfadaki 1 sayfası